GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål med lock 7954645
nr 795 4645
Skål med lock
Galler, höjd: 14
Kondition: skador/nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 december 2012
kl 18:30:17
100 kr
200 kr